ebebek Kurumsal

Ara

İnsan Kaynakları

0 +
Bebeveyn
0 +
Takipçi
0 +
Çalışan
0 +
Mağaza
0 +
İller

Aramıza Katılın!

Sen de ebebek'li olmak istiyorsan, açık pozisyonları incelemek için Tıkla!

Everest Yolculuğu Programı

EVEREST YOLCULUĞU NEDİR?

Everest Yolculuğu; perakendeye ilgi duyan ve perakendenin mağaza ya da merkez bölümlerinde kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencileri için, uzun dönemli mağaza çalışmasını içeren bir kariyer ve yetenek programıdır.

Everest Yolculuğu ile;

Program kapsamında, üniversitenin ilk yıllarından başlayarak, mağazalarımızda her yıl en az 6 ay boyunca, haftada 2-3 gün part-time çalışarak para kazanabilir ve merkez ofisimizde teoride öğrendiklerinin pratiğini yapabilirsin. Ayrıca Everest Yolculuğu programı ile her yıl farklı tecrübeler kazanarak mezun olduğunda ebebek’in mağaza ve merkezindeki farklı bölümlerinde çalışma fırsatı elde edebilirsin.

EVEREST YOLCULUĞU NE DEĞİLDİR?

Everest Yolculuğu; perakendeye ilgi duyan ve perakendenin mağaza ya da merkez bölümlerinde kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencileri için, uzun dönemli mağaza çalışmasını içeren bir kariyer ve yetenek programıdır.

FELSEFESİ NEDİR?

ebebek dünyanın sektöre yön veren lider perakende markası olmak vizyonundan hareketle, gelecekte de sektöre yön verebilmenin, şirket kültürünün içinde yetişmiş, mağazacılığı ve perakendeyi bilen, bizzat mağazada çalışarak mağazacılığı öğrenmiş ekiplerle gerçekleşeceğine inanmakta ve bu hedefle Everest Yolculuğu’nu başlatmaktadır. İş hayatına başladığı ilk yıllardan itibaren ebebek’in tüm etik kodlarını, Bebekoloji felsefesini öğrenmiş ve benimsemiş çalışanlarla vizyonumuzu gerçekleştireceğimize inanıyoruz.

“Daha detaylı bilgiye www.everestyolculugu.com web sitemizden erişebilirsiniz.”

0 +

Toplam Başvuru Sayısı:

Mağazadaki Everestliler:

0 +

Genel Müdürlükteki Everestliler:

0 +

Mezun Everestliler:

0 +

Kamp Sürecindeki Everestliler:

0 +

(15. Dönem yeni alımlarla birlikte 107 kişi.)

Toplamda 15 Dönem, 130 Everestli bulunuyor.

Genç Yetenek Programımız Everest Yolculuğu,
sahip olduğu strateji ve sunduğu özgün gelişim fırsatlarından dolayı
2022 The Stevie® Awards for Great Employers Yarışmasının
“En Yenilikçi Yetenek Yönetimi Programı”
kategorisinde
26 Ülkeden 950 Başvuru arasından bronz ödüle layık görüldü.

ebebek Gelişim Ünitesi

ebebek Gelişim Ünitesi ile bireysel hıza göre; ilgi alanlarına, mesleki ve kişisel gelişime özen gösteren bir yapıda tüm çalışma arkadaşlarımızın interaktif şekilde öğrenme süreçlerini uçtan uca yönetebiliyor ve takip edebiliyoruz.

ebebek Gelişim Ünitesi hedef gruplara ve hedef temaya özgü eğitim ve gelişim programları olarak 3 farklı grupta çok geniş bir yelpazeye sahiptir.
Yıl bazlı olarak tüm hedef gruplara özgü planlamalar üzerinde çalışılıyor ve tarih aralığında hedef grupların eğitimleri takip etmesi bekleniyor.
Bu süreçlerin tamamı dijital yollarla gerçekleşiyor.

ebebek’te Öğrenme ve Gelişim Kazandırır!

ebebek SGR (Sürekli Gelişim Ruhu) tüm iş süreçlerinde temel mottomuzdur. Öğrenen, gelişen, kendisine yeni bir yetkinlik katan her çalışma arkadaşımız ödüllendirilir.

• Yüksek Lisans ve doktora mezunu isen ücretinin yanında bu mezuniyetlerinin de sana maddi katkısı olacak.

• Advanced ya da Professional Advanced seviyelerindeki çalışanlarımızdan biriysen Yabancı Dil ödemesi almaya hak kazanabilirsin.

• IT sertifikalarına sahipsen ve süreç içerisinde işine değer katacak sertifikaları alırsan sertifika başına ödemeye hak kazanabilirsin.

• IT dışındaki diğer birimler de olması gereken sertifikasyonlarda bu ödüllendirmeye dahildir.

• ebebek’in evren perakendecisi olma yolunda yürümek istersen yalnız değilsin.
Yabancı dil konusunda kendini geliştirmek istersen uzman eğitmenlerle konuşma yapabileceğin Voxy Yabancı Dil Platformu’na dahil olabilirsin.

• Diplomanı belgelediğin ay itibari ile Yüksek Lisans prim ödemesinden faydalanabilirsin.

• Öğrenme ve gelişimine hız kesmeden devam etmek istiyorsan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde Yüksek Lisans eğitimi ücretinin büyük bir oranını ebebek karşılayacak. Sen yeter ki öğren ve geliş.