ebebek Kurumsal

Ara

Gelecek Bebeklerin!

Sürdürülebilir bir dünya için farkındalığın artmasında rol almaya devam ediyor ve "Gelecek Bebeklerin!" söylemimizle birlikte projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ambalaj Geri Dönüşüm Kumbarası
baby me Deterjan Dolum İstasyonu

17 Sürdürülebilir Kalkınma Amacından biri olan Sorumlu Üretim ve Tüketim başlığından 2030’a kadar önleme, azaltma, geri dönüşüm ve tekrar kullanma yoluyla katı atık üretiminin önemli ölçüde azaltılması hedefine projelerimizle doğrudan katkı sağlıyoruz.

Ambalaj Geri Dönüşüm Kumbarası ile ebebek ’ten satın alınan plastik, cam ve metal ambalajlı ürünlerin geri dönüştürülmesi sağlanıyor. ebebek, doğaya katkı sağlamak isteyen herkesi “geleceği kurtarın, indirimleri toplayın!” mottosuyla İstanbul Bostancı mağazasına davet ediyoruz.

Plastik atık miktarını azaltmayı hedefleyen baby me Deterjan Dolum İstasyonu sayesinde tüketiciler yanlarında getirdikleri boş şişelerine ebebek ’in öz markası olan baby me’nin deterjan, yumuşatıcı, emzik biberon temizleyicisi ve leke çıkarıcısı ürünlerinin dolumunu yapabiliyor.

baby me Deterjan Dolum İstasyonu

Benden Kardeşime Dönüşüm Sepeti!

Paylaşmak istediğiniz bebek kıyafetleri ve oyuncakları için Türkiye’nin öncü döngüsel ekonomi girişimi @nivogocom ile bir proje oluşturduk: 
Benden Kardeşime Dönüşüm Sepeti!

Bebek gelişim evreleri nedeniyle kısa süreli ya da hiç kullanmadığınız bebek tekstil ürünleri ve oyuncakları, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa'daki seçili mağazalarımızda topluyoruz.

Topladığımız her ürün temizleme atölyesinde %100 hijyen aşamalarından geçiyor.

ebebek uzmanlığı ve Nivogo teknolojisiyle kategorilere ayırdığımız ürünler paketlenip etiketlendikten sonra teyitli ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kolilere yerleştiriliyor.

Benden Kardeşime Dönüşüm Sepeti!

Üzerinde bir süredir çalıştığımız projede, bölgeye sürdürülebilir bir fayda sağlamak için önceliği afet bölgelerine verdik. Paylaşılan ürünler AFAD ve TİDER başta olmak üzere resmi kurumlarla koordineli bir şekilde ihtiyacı teyit edilmiş bebeklere ulaşacak.

Bebeğinizden başka bir kardeşine paylaşmak üzere ayırdığınız kıyafetleri ve oyuncakları Anadolu Yakası’ndaki tüm mağazalarımıza bırakabilirsiniz.